Home Field Schedule for March 10 – 12

       
WED MAR 8th ABBY SENIOR TURF TBA U15 GIRLS MSL FV SELECTS (ACILLI)
       
DATE FIELD TIME HOME TEAM
       
THUR MAR 9th MOUAT TURF #4 8:00 PM U18 GIRLS FV SELECTS MSL (SCHMIDT)
       
THUR MAR 9th MOUAT TURF #1 8:00 PM U14 BOYS STORM (HARMAN)
       
DATE FIELD TIME HOME TEAM
       
FRI MAR 10th ABBY SENIOR TURF 8:00 – 10:00 PM U21 MEN’S ABBY STORM (MCKINLAY)??
       
FRI MAR 10th MRC #3 (WEST) 8:00 – 10:00 PM U15 GIRLS MSL FV SELECTS (ACILLI)
       
FRI MAR 10th MOUAT TURF #4 (S) 7:30 PM U16 GIRLS FV SELECTS MSL (DODGE)
       
DATE FIELD TIME HOME TEAM
       
SAT MAR 11th MOUAT TURF (Ctr 2 – N) 10:00 – 11:30 am U12 BOYS LIGHTNING (HAARSTAD)
SAT MAR 11th MOUAT TURF (Ctr 2- S) 10:00 – 11:30 am U12 BOYS HURRICANES (HARMAN)
       
SAT MAR 11th MOUAT TURF (Ctr 2 – N) 11:30 – 1:00 pm U12 boys – JAQUES AND BAILEY
SAT MAR 11th MOUAT TURF (Ctr 2- S) 11:30 – 1:00 pm U11 BOYS HURRICANES (KOELLMEL)
       
SAT MAR 11th MOUAT TURF (Ctr 2 – N) 2:00 PM OPEN
       
SAT MAR 11th MOUAT TURF (Ctr 2 – N) 4:00 PM OPEN
       
SAT MAR 11th MOUAT TURF (South 4) 10:00 AM U15 BOYS HURRICANES (GERSPACHER)
       
       
SAT MAR 11th MOUAT TURF (South 4) 12:00 PM U14 BOYS STORM (KOELLMEL)
SAT MAR 11th      
       
SAT MAR 11th MOUAT TURF (South 4) 2:00 PM U16 GIRLS FV SELECTS MSL (DODGE)
       
       
SAT MAR 11th MOUAT TURF (South 4) 4 pm to 6 pm U15 GIRLS FV SELECTS MSL (ACILLI)
       
SAT MAR 11th ABBY SENIOR TURF 9 AM – 2 PM GRASSROOTS II GAMES
       
SAT MAR 11th ABBY SENIOR TURF 2:00 – 4:00 PM OPEN
       
SAT MAR 11th BATEMAN #1 10 AM – 11:30 AM PROSPECTS
       
DAY FIELD TIME HOME TEAM
       
SUN MAR 12th ABBY SENIOR TURF 6 PM TO 8 PM DIV 3B MENS TEAMGEIST (Christian Hein)
       
SUN MAR 12th MOUAT TURF CENTRE #2 10:00 AM OPEN
       
SUN MAR 12th MOUAT TURF CENTRE #2 12:00 PM OPEN
       
SUN MAR 12th MOUAT TURF CENTRE #2 2:00 PM U14 BOYS LIGHTNING (SCHMIDT)
       
SUN MAR 12th MOUAT TURF CENTRE #2 4 pm to 6 pm U21 GIRLS ASA STORM – VENUTO/VOTH
       
SUN MAR 12th MOUAT TURF (South 4) 10:00 AM OPEN
       
SUN MAR 12th MOUAT TURF (South 4) 12:00 PM U15 GIRLS MSL FV SELECTS (ACCILI)
       
SUN MAR 12th MOUAT TURF (South 4) 2:00 PM U16 GIRLS FV SELECTS MSL (DODGE)
       
SUN MAR 12th MOUAT TURF (South 4) 4 – 6 pm OPEN
       
SUN MAR 12th Bateman #1 (W) 10 AM – 12 PM WOMEN’S DIV 3 ASA DUCKS (Justin McKinlay)
SUN MAR 12th Bateman #1 (W) 2:00 – 4:00 PM 4C MEN’S ABBY HURRICANES (Sebastion Calderone)
SUN MAR 12th Bateman #2 (SE) 10 – 12:00 PM WOMEN’S DIV 4 ASA LIGHTNING (Karen Harrison)
SUN MAR 12th Bateman #2 (SE) 12:00 – 2:00 PM MEN’S MASTERS 2 – ARSENAL (Kevin Happer)
SUN MAR 12th Bateman #2 (SE) 2:00 – 4:00 PM WOMEN’S DIV 4 ASA STORM (Craig Dowdall)