Home Field Schedule for Oct 14.15

DATE FIELD TIME HOME TEAM
FRI Oct 13th ABBY SENIOR TURF 8:00 – 9:30 PM CANCELLED
FRI Oct 13th   (have 6:30-9:30)  
FRI Oct 13th MOUAT TURF #4 (S) 5:30 – 9:30 PM  
FRI Oct 13th      
DATE FIELD TIME HOME TEAM
SAT Oct 14th Ex Park SE (2) 10:00 AM U15 BOYS ASA ATHLETIC (DHILLON)
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th Ex Park SE (2) 12:00 PM U16 BOYS STORM (GUIDONE)
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th Ex Park SE (2) 2:00 PM U15 BOYS STORM (SCHMIDT)
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th Exh Park SW (3) 10:00 AM  
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th Exh Park SW (3) 12:00 PM  
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th Ex Park SW (3) 2:00 PM  
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th MOUAT TURF (Ctr 2 – N) 9 – 10:15?? U12 BOYS ASA ATHLETIC (MAHIL)
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th MOUAT TURF (Ctr 2 – N) 10:00 – 11:30 am U12 BOYS LIGHTNING (CHAPMAN)
SAT Oct 14th MOUAT TURF (Ctr 2- S) 10:00 – 11:30 am U11 BOYS STORM (RUTLEY)
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th MOUAT TURF (Ctr 2 – N) 11:30 – 1:00 pm U12 BOYS TORNADO (ERICKSON)
SAT Oct 14th MOUAT TURF (Ctr 2- S) 11:30 – 1:00 pm U11 BOYS THUNDER (SAKOUNCHAREUN)
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th MOUAT TURF (Ctr 2 – N) 1:00 – 2:30 pm U14 BOYS HURRICANE (TRUSTHAM)
SAT Oct 14th MOUAT TURF (Ctr 2- S) 1:00 – 2:30 pm  
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th MOUAT TURF (Centre 2) 2:30 – 4:00 pm U14 BOYS STORM (SCHNELL)
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th MOUAT TURF (Centre 2) 4 pm to 6 pm DIV 3 WOMEN’S ABBY STORM   (venuto/voth)
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th MOUAT TURF (Centre 2) 6pm to 8 pm CANCELLED
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th MRC #4 (South) 9:30 – 11:30 FIRST KICKS SOCCER
SAT Oct 14th MRC #4 (South) 11:30 – 12:30 STREET SOCCER
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th MRC #4 (South) 1:00 – 2:30 pm U13 BOYS HURRICANES (FIELD)
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th MRC #4 (South) 2:30 – 4:00 pm U13 BOYS STORM (MCNEIL)
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th MOUAT TURF (South 4) 4 – 5 PM CANCELLED
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF FLD #1 9:00 AM to 10:00 AM DISCOVERIES GAMES U8 BOYS
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF FLD #2 9:00 AM to 10:00 AM DISCOVERIES GAMES U8 BOYS
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF FLD #3 9:00 AM to 10:00 AM DISCOVERIES GAMES U8 BOYS
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF FLD #1 10:15 AM TO 11:15 AM DISCOVERIES GAMES U10 BOYS
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF FLD #2 10:15 AM TO 11:15 AM DISCOVERIES GAMES U10 BOYS
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF FLD #3 10:15 AM TO 11:15 AM DISCOVERIES GAMES U10 BOYS
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF FLD #1 11:30 AM TO 12:30 PM DISCOVERIES GAMES U8-11 GIRLS
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF FLD #2 11:30 AM TO 12:30 PM DISCOVERIES GAMES U8-11 GIRLS
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF FLD #3 11:30 AM TO 12:30 PM DISCOVERIES GAMES U8-11 GIRLS
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF FLD #1 12:45 PM TO 1:45 PM DISCOVERIES GAMES   U10-11 BOYS
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF FLD #2 12:45 PM TO 1:45 PM DISCOVERIES GAMES U10-11 BOYS
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF FLD #3 12:45 PM TO 1:45 PM DISCOVERIES GAMES U10-11 BOYS
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF 2:00 – 4:00 PM U13 – U18 TEAMS
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th ABBY SENIOR TURF 6:00 – 8:00 PM CANCELLED
SAT Oct 14th      
SAT Oct 14th BATEMAN #1 10 AM – 11:30 AM CANCELLED
SAT Oct 14th BATEMAN #2 10 AM – 11:30 AM CANCELLED
SAT Oct 14th BATEMAN #3 10 AM – 11:30 AM CANCELLED
DAY FIELD TIME HOME TEAM
Su Oct 15th      
Su Oct 15th MRC #2 (Centre – N) 10:00 AM U12 GIRLS HURRICANES (BOULANGER)
Su Oct 15th MRC #2 (Centre – S) 10:00 AM U11 GIRLS STORM (NAJMAN)
Su Oct 15th      
Su Oct 15th MRC #2 (Centre) 12:00 PM U14 GIRLS STORM (KAMPEN)
Su Oct 15th      
Su Oct 15th      
Su Oct 15th MRC #2 (Centre) 2:00 PM U16 GIRLS ASA ATHLETIC (GURDIP GILL)
Su Oct 15th      
Su Oct 15th      
Su Oct 15th MRC #2 (Centre) 4:00 PM U18 BOYS THUNDER (TOMLINS)
Su Oct 15th      
Su Oct 15th      
Su Oct 15th MRC #4 (South) 10:00 AM U13 GIRLS MSL FV BARCA (SCHMIDT/HEWITT)
Su Oct 15th      
Su Oct 15th      
Su Oct 15th MRC #4 (South) 12:00 PM U14 GIRLS MSL FV SELECTS   (NEWBY/HERRIN)
Su Oct 15th      
Su Oct 15th      
Su Oct 15th MRC #4 (South) 2:00 PM U15 GIRLS MSL FV SELECTS (BRADFORD)
Su Oct 15th      
Su Oct 15th      
Su Oct 15th MRC #4 (South) 4:00 PM U16 GIRLS MSL FV SELECTS (ACCILI/GEMMELL)
Su Oct 15th      
Su Oct 15th      
Su Oct 15th Ex Park SE (2) 12:00 PM U18 GIRLS STORM (HIGHWO)
Su Oct 15th      
Su Oct 15th      
Su Oct 15th Ex Park SE (2) 2:00 PM U18 GIRLS HURRICANE (NEILL)
Su Oct 15th      
Su Oct 15th      
Su Oct 15th Ex Park SW (3) 10:00 AM  
Su Oct 15th      
Su Oct 15th      
Su Oct 15th Ex Park SW (3) 12:00 PM  
Su Oct 15th      
Su Oct 15th      
Su Oct 15th Bateman #1 (W) 10 AM – 12 PM WOMEN’S DIV 3 ASA DUCKS (Justin McKinlay)
Su Oct 15th Bateman #1 (W) 12 TO 2:00 PM CANCELLED
Su Oct 15th Bateman #1 (W) 2:00 – 4:00 PM CANCELLED
Su Oct 15th      
Su Oct 15th Bateman #2 (SE) 10 – 12:00 PM CANCELLED
Su Oct 15th Bateman #2 (SE) 12:00 – 2:00 pm MEN’S MASTERS EAST ARSENAL (Happer/Maddalozzo)
Su Oct 15th Bateman #2 (SE) 2:00 – 4:00 pm WOMEN’S DIV 4 ASA STORM (Craig Dowdall)
Su Oct 15th      
Su Oct 15th Bateman #3 (NE) 10 t0 4 CANCELLED