Home Field Schedule for Oct 28.29

DATE FIELD TIME HOME TEAM
       
Sat Oct 28th MRC #2 Centre – North side 10:00 – 11:30 am U12 BOYS HURRICANES (KNIGHT)
Sat Oct 28th MRC #2 Centre – South side 10:00 – 11:30 am U11 BOYS STORM (RUTLEY)
       
Sat Oct 28th MRC #2 Centre – North side 11:30 – 1:00 pm U12 BOYS TORNADOS (ERICKSON)
Sat Oct 28th MRC #2 Centre – South side 11:30 – 1:00 pm U12 BOYS STORM (SALIHOVIC)
       
Sat Oct 28th MRC #2 Centre – North side 1:00 – 2:30 pm U11 BOYS THUNDER (SAKOUNCHAREUN)
       
Sat Oct 28th MRC #2 Centre 2:30 – 4:00 pm U13 BOYS LIGHTNING (HAKKARAINEN/GERSPACHER)
       
Sat Oct 28th MRC #2 Centre 4 pm to 6 pm U16 BOYS HURRICANES (GERSPACHER)
       
Sat Oct 28th MRC #4 (South) 9:30 – 11:30  FIRST KICKS SOCCER
Sat Oct 28th MRC #4 (South) 11:30 – 12:30 STREET SOCCER
       
Sat Oct 28th MRC #4 (South) 12:45 – 2:30 pm U14 BOYS THUNDER (RAMZAN)
       
Sat Oct 28th MRC #4 (South) 2:30 – 4:00 pm U13 BOYS ASA ATHLETIC (GILL)
       
Sat Oct 28th ABBY SENIOR TURF FLD #1 9:00 AM to 10:00 AM DISCOVERIES GAMES  U8 BOYS
Sat Oct 28th ABBY SENIOR TURF FLD #2 9:00 AM to 10:00 AM DISCOVERIES GAMES  U8 BOYS
Sat Oct 28th ABBY SENIOR TURF FLD #3 9:00 AM to 10:00 AM DISCOVERIES GAMES  U8 BOYS
       
Sat Oct 28th ABBY SENIOR TURF FLD #1 10:15 AM TO 11:15 AM DISCOVERIES GAMES  U10 BOYS
Sat Oct 28th ABBY SENIOR TURF FLD #2 10:15 AM TO 11:15 AM DISCOVERIES GAMES  U10 BOYS
Sat Oct 28th ABBY SENIOR TURF FLD #3 10:15 AM TO 11:15 AM DISCOVERIES GAMES  U10 BOYS
       
Sat Oct 28th ABBY SENIOR TURF FLD #1 11:30 AM TO 12:30 PM DISCOVERIES GAMES U8-11 GIRLS
Sat Oct 28th ABBY SENIOR TURF FLD #2 11:30 AM TO 12:30 PM DISCOVERIES GAMES U8-11 GIRLS
Sat Oct 28th ABBY SENIOR TURF FLD #3 11:30 AM TO 12:30 PM DISCOVERIES GAMES U8-11 GIRLS
Sat Oct 28th ABBY SENIOR TURF FLD #3 11:30 AM TO 12:30 PM DISCOVERIES GAMES U8-11 GIRLS
       
Sat Oct 28th ABBY SENIOR TURF FLD #1 12:45 PM TO 1:45 PM DISCOVERIES GAMES  U10-11 BOYS
Sat Oct 28th ABBY SENIOR TURF FLD #2 12:45 PM TO 1:45 PM DISCOVERIESI GAMES  U10-11 BOYS
       
DAY FIELD TIME HOME TEAM
       
Sun Oct 29th MRC #2 (Centre – N) 9:00 – 10:10 AM U9 BOYS STORM (GLASS/OLSON)
       
Sun Oct 29th MRC #2 (Centre – N) 10:10 – 11:20 AM U10 GIRLS STORM (GLASS/ZIMMERMAN/LISSIMORE)
Sun Oct 29th MRC #2  (Centre – S) 10:10 – 11:20 AM U9 GIRLS STORM (GILL)
       
Sun Oct 29th MRC #2 (Centre – N) 11:20 – 12:30 PM U11 GIRLS STORM (NAJMAN)
Sun Oct 29th MRC #2  (Centre – S) 11:20 – 12:30 PM U10 BOYS LIGHTNING (RAFIE)
       
Sun Oct 29th MRC #2 (Centre – N) 12:30 – 1:45 PM U12 GIRLS HURRICANES (BOULANGER)
Sun Oct 29th MRC #2  (Centre – S) 12:30 – 1:45 PM U10 BOYS STORM (NEWBY)
       
Sun Oct 29th MRC #2 (Centre) 2:00 – 4:00 pm U18 GIRLS STORM (HIGHWO/HENDERSON)
       
Sun Oct 29th MRC #2 (Centre) 4:00 to 6:00 pm U17 GIRLS MSL FV SELECTS (DODGE)
       
Sun Oct 29th MRC #4 (South) 10:00 AM U14 GIRLS MSL FV SELECTS  (NEWBY/HERRIN)
       
Sun Oct 29th MRC #4 (South) 12:00 PM U15 GIRLS MSL FV SELECTS (BRADFORD)
       
Sun Oct 29th MRC #4 (South) 2:00 PM U16 GIRLS MSL FV SELECTS (ACCILI/GEMMELL)
       
Sun Oct 29th Ex Park SE  (2) 12:00 PM U15 GIRLS HURRICANES (HAKKARAINEN)
       
Sun Oct 29th Ex Park SE  (2) 2:00 PM U16 GIRLS ASA ATHLETIC (GILL)
       
Sun Oct 29th Ex Park SW (3) 10:00 AM U13 GIRLS LIGHTNING (MINHAS)
       
Sun Oct 29th Ex Park SW (3) 12:00 PM U14 GIRLS STORM (KAMPEN/COLBERT)
       
Sun Oct 29th Bateman #2 (SE) 10 – 12:00 PM WOMEN’S DIV 4 ASA LIGHTNING (Karen Harrison)